Zabezpečení

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

Zabezpečovací systémy Jablotron


Jablotron začal v roce 1990, česky řečeno z nuly a s „holýma rukama“. Elektronické zabezpečení pro veškeré typy objektů. Provedení systémů může být drátové, bezdrátové či kombinace obou variant. Všechny systémy jsou certifikovány akreditovanými laboratořemi a NBÚ.

Jablotron 100

Jablotron 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak  pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit  vloupání,  požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení,  zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým  ovladačem


Jablotron 80

JA-80 je prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika
O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i penežence.