Information technology

Domovní komunikace


Elektronický vrátný a videovrátný zabezpečuje oboustrannou komunikaci mezi osobou vstupující do budovy a osobou navštěvovanou. Mluvíme o základním komunikačním i zabezpečovacím zařízení budovy. Kvalitní domácí videotelefony a interkomy korejského výrobce Commax Co., Ltd. patří mezi světovou špičku v oblastidomácí automatizace a zabezpečení. LINEA 201 nabízí řešení vhodné pro všechny druhy budov (administrativní, veřejné, bytové/panelové, rodinné domy  aj.) nejen díky odolnému zpracování komponentů a designu, ale též díky technickému řešení a širokým možnostem.

Strukturované kabeláže


Dnes jsou samozřejmou součástí komerčních i bytových objektů. Díky novým prvků a kvalitě kabelů se jejich životnost počítá v desítkách let. Proto jsou navrhovány jako univerzální. Provozovatel se může kdykoliv rozhodnout, jak bude síť využívat. Nejčastěji pro datové a hlasové služby.

Ozvučení a osvětlení prostor


Provádíme ozvučení interiérů, hifi, autohifi, 100V rozvody pro interní rozhlasy, výkonové reproduktory k ozvučení prostor pro hudbu i řeč. Osvětlovací a ozvučovací techniku, mikrofony, zesilovače, kabely, reprosoustavy, reproboxy, reprobedny, včetně špičkových profesionálních reproduktorů a subwooferů.Namontujeme, seřídíme a zaškolíme ozvučení pro bary, školy, úřady, budovy, hřiště, auta, domácí prostory, supermarkety, obchody, výrobní prostory, obce atd. Nabízíme profesionální reproduktory, a příslušenství od renomovaných výrobců.